Nr katalogowy: 140

Antoni DE BRADE (1887-1973)

Nr katalogowy: 140

Łodzie

olej, płótno naklejone na tekturę; 30 x 39,5 cm;
sygn. p. d.: A. DE BRADE
Cena sprzedaży 2 000 zł