Nr katalogowy: 134

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 134

Kobieta z gronostajem, 1904

olej, sklejka; 44 x 53 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Malczewski 1904