Nr katalogowy: 146

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI (1849-1915)

Nr katalogowy: 146

Przed meczetem, po 1903

olej, płótno; 47,5 x 61,5 cm;
sygn. l. d.: A Wierusz Kowalski