Nr katalogowy: 160

Michał GORSTKIN WYWIóRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 160

Drzewo

olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 31 cm;
sygn. p. d.: M.G. Wywiórski