Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)
Lot No.301
Trzy gracje, 2009
akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. l. : CHyL.'09
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
sygn. l. : CHyL.'09
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
36 000 zł
Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)
Lot No.303
Kierowca popatrzył na potrąconego potem błyskawicznie dodał gazu i uciekł, 2000
olej, płótno; 56 x 47,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „KIEROWCA POPATRZYŁ NA POTRĄCONEGO / POTEM BŁYSKAWICZNIE DODAŁ GAZU I UCIEKŁ” / MARCIN MACIEJOWS
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
estymacja: 60 000 - 70 000 zł
Władysław HASIOR (1928-1999)
Lot No.305
Kapliczka z różą, 1991
asamblaż; 32 x 28 x 7 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Hasior 1991;
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
estymacja: 16 000 - 20 000 zł
15 000 zł
Leon TARASEWICZ (ur. 1957)
Lot No.306
Bez tytułu, 2022
akryl, płótno; 30 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: L.Tarasewicz 2022 / Acrylic on canvas / 30 x 30 (flamastrem).
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
30 000 zł
Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Lot No.324
Bez tytułu - Pobór
tusz lawowany, piórko, ołówek, papier; 19,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T Kantor (ołówkiem).
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
5 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)
Ryszard GRZYB (ur. 1956)
Lot No.330
Nosorożec, 1995
kredka, ołówek, papier; 41 x 57,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. Ryszard Grzyb 1995 (Lamspringe) (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
2 200 zł
Ryszard GRZYB (ur. 1956)
Lot No.331
Seven rabbits, 1995
akwarela, papier; 36 x 45 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Seven Rabitts Ryszard Grzyb 1995 (Lamspringe) (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
estymacja: 3 000 - 5 000 zł
4 000 zł
Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)
Lot No.343
Spacer, 1996
akwarela, papier; 60 x 48 cm;
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
4 200 zł
Lot No.344
Malarz, 2018
akwarela, papier; 37,5 x 28 cm;
sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: 2018 FRANCISZEK MAŚLUSZCZAK.
estymacja: 3 700 - 5 000 zł
estymacja: 3 700 - 5 000 zł
3 300 zł