Lot No.: 302

Jerzy KAŁUCKI (1931-2022)

Lot No.: 302

Luiza, 1998

akryl, płótno; 140 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na blejtramie: Jerzy Kałucki 1998,
estymacja: 160 000 - 190 000 zł