Lot No.: 343

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Lot No.: 343

Spacer, 1996

akwarela, papier; 60 x 48 cm;
sygn. i dat. p. g.: FranciszekMaśluszczak / 1996, opisana p. g.: SPACER.
estymacja: 4 600 - 5 600 zł
Cena oferowana 4 200 zł