Lot No.: 321

Zbigniew DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

Lot No.: 321

Miłość na Thaiti, 1984

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. p. d.: Z M Dowgiałło
estymacja: 12 000 - 18 000 zł