Lot No.: 308

Ruslan CAEHKO (ur. 1933)

Lot No.: 308

Bez tytułu, 2010

olej, płótno; 65 x 75 cm
sygn. i dat. p. d.: P.CAEHKO 2010;
estymacja: 5 400 - 6 500 zł