Lot No.: 323

Zbigniew (GRE) GRĘZIAK (ur. 1963)

Lot No.: 323

Bez tytułu, 2014

olej drapany, technika autorska, tektura; 100 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: GRE2014;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł