Lot No.: 325

Marek WŁODARSKI (1903-1960)

Lot No.: 325

Wnętrze z szachownicową posadzką, 1948

akwarela, papier; 20 x 27,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: WŁODARSKI 1948.
estymacja: 10 500 - 12 000 zł