Lot No.: 301

Henryk CHYLIŃSKI (ur. 1936)

Lot No.: 301

Trzy gracje, 2009

akryl, płótno; 120 x 90 cm;
sygn. l. : CHyL.'09
estymacja: 40 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 36 000 zł