Lot No.: 339

Christian ROESCH, XX/XXI w.

Lot No.: 339

Kompozycja z popiersiem, 1989

technika własna, papier; 34 x 34 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: CR 89 (ołówkiem), opisana l. d.: 1/1 (ołówkiem)
estymacja: 1 200 - 1 800 zł