Lot No.: 307

Leon TARASEWICZ (ur. 1957)

Lot No.: 307

Bez tytułu, 2023

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: L. Tarasewicz 2023 / acrylic on canvas / 100 x 100.
estymacja: 92 000 - 110 000 zł