Lot No.: 303

Marcin MACIEJOWSKI (ur. 1974)

Lot No.: 303

Kierowca popatrzył na potrąconego potem błyskawicznie dodał gazu i uciekł, 2000

olej, płótno; 56 x 47,5 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „KIEROWCA POPATRZYŁ NA POTRĄCONEGO / POTEM BŁYSKAWICZNIE DODAŁ GAZU I UCIEKŁ” / MARCIN MACIEJOWS
estymacja: 60 000 - 70 000 zł