Lot No.: 309

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Lot No.: 309

Bez tytułu, 2012

tempera, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka / Sandomierz / 2012.
estymacja: 8 500 - 10 500 zł