Lot No.: 327

Alfred LENICA (1899-1977)

Lot No.: 327

Robotnik ze skrzypcami, 1944

olej, papier; 29,5 x 21 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p. i dat. d.: Lenica / 44.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł