Lot No.: 315

Henryk WÓJCIK (1920 - 2009)

Lot No.: 315

Scena z teatru Cricot

olej, sklejka; 42 x 35 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł