Lot No.: 316

Henryk WÓJCIK (1920 - 2009)

Lot No.: 316

Pan Ilo, ok. 1952

olej, tektura; 76,5 x 53 cm (w świetle autorskiej oprawy);
sygn. i opisany na odwrocie, na listwie autorskiej oprawy: HENRYK WÓJCIK [adres] PAN ILO.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł