Lot No.: 335

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Lot No.: 335

Zachód słońca 5 c, 1966

litografia barwna, papier; 54 x 76 cm (wymiar odbitki), 62 x 91 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Lucjan Mianowski 66 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł