Lot No.: 337

Henryk OPAŁKA (1929-2018)

Lot No.: 337

Lot w mgławicy

litografia, papier; 50 x 51 cm (odcisk kamienia), 54 x 53,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: H. Opałka (ołówkiem), l. d.: Lot w mgławicy (ołó
estymacja: 2 500 - 3 500 zł