Lot No.: 347

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Lot No.: 347

Leda, 1968

akwaforta, akwatinta barwna, papier; 65 x 49,5 cm (wymiar kompozycji), 74,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. poniżej kompozycji: Konrad Srzednicki (ołówkiem) or
estymacja: 1 200 - 1 400 zł