Lot No.: 342

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

Lot No.: 342

Akt we wnętrzu, 1968

litografia barwna, papier; 50 x 70 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Zbysław Maciejewski (ołówkiem) l. d.: 1/12 1968 (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł