Lot No.: 313

Andrzej CISOWSKI (1962 - 2020)

Lot No.: 313

Bez tytułu, 2007

tempera, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A.Cisowski / 2007.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł