Lot No.: 338

Christian ROESCH, XX/XXI w.

Lot No.: 338

W czerwieni, 1989

technika własna (monotypia), papier; 100 x 43 cm;
sygn. i dat. p. d.: CR 1989 (ołówkiem) / opisana l. d.: 1/1 (ołówkiem).
estymacja: 2 500 - 3 000 zł