30 czerwca 2021

Aukcja: 30 czerwca godz. 19.30

Informujemy, że prowizja aukcyjna wynosi 20%

Zachęcamy do składania ofert aukcyjnych.

Wystawa przedaukcyjna: 21 - 30 czerwca.

Obiekty można obejrzeć od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19.

Zlecenia aukcyjne:

Katarzyna Marciniak
k.marciniak@rempex.pl
tel.: +48 669 111 109

Aleksandra SUPIŃSKA (ur. 1989)

349
Rotterdam, 2019 sitodruk, papier; 70 x 165 cm;
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

350
Kompozycja I, 2003 akryl, płótno; 100 x 73 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MARKUNAS 2003
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

351
Kompozycja II, 2003 akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MARKUNA (sic!) 2003.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

352
Bez tytułu II, 2020 olej, płótno; 80 x 80 cm;
sygn. I dat. p. d.: Węglarz Robert 2020 r.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

353
Bez tytułu, 2020 olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Węglarz Robert 2020 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Iryna SEVASTIANOVA (ur. 2000)

354
Traveling throught the lands of my consciousness, 2021 olej, płótno; 60 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sevastianova 2021;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

355
Błękitnooka, 2019 olej, płótno; 120 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: J.ANTOSZCZYK / BŁĘKITNOOKA 2019 / O/P 120/100CM
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

356
Zamyślona, 2019 olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: J.ANTOSZCZYK / ZAMYŚLONA 2019 / O/P 60/50CM.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

357
Świeca, 2020 akryl, płótno; 40 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: Mlącki 2020 / "Świeca" 40 x 100 up / akryl.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Szymon URBAŃSKI (ur. 1963)

358
Brat nic od wszystkiego, 2011 akryl, deska; 25 x 17,5 cm
sygn., dat. i opis na odwrocie: SZYMON / VRBAŃSKI / BRAT NIC / OD WSZYSTKIEGO / 2011 / akryl.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Szymon URBAŃSKI (ur. 1963)

359
Boska Matka, 2010 akryl, deska; 24 x 17 cm;
opis autorski na odwrocie: SZYMON / URBAŃSKI / Boska Matka / MMX / akryl.
estymacja: 3 700 - 4 500 zł

Julia HALAN (ur. 1983)

360
W pełnym słońcu, 2021 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Halan / 2021.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł

Agata BALTYZAR (ur. 1979)

361
Narysować świat, 2020 olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: Agata Baltyzar;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Eduard PETRASHESHYN (ur. 1994)

362
Mój kochany Beagle, 2021 akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

363
Dedykowany Krasińskiemu, 2021 akryl, płótno; 100 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: P2021;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Zbyszko OLEŚ-WOLLENBERG

364
Broken life II, 2017 akryl, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie opis autorski: „BROKEN LIFE” / ZBYSZKO OLEŚ-WOLLENBERG / 2017.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Ernest STUNŻANS (ur. 1985)

365
Plaster, 2018 akryl, deska; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: 18 / EStunżans.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Lilla KULKA (ur. 1946)

366
Wspominanie, 2005 technika mieszana, malarstwo z materią, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: L. K. 2005;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Marian GOŁOGÓRSKI (ur. 1948)

367
Pejzaż abstrakcyjny, 2021 akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d: MG / 2021;
estymacja: 6 000 - 7 500 zł

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

368
Summerhouse, Opus I, II, III, 2020 akryl, płótno; 30 x 30 cm (wymiar każdej z prac);
prace sygnowane SV wpisane w prostokąt;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Aleksandra WIŚNIEWSKA, XXI w.

369
Zirael, 2020 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: AW20’.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł

Izabela SZEWCZYK (ur. 1975)

370
Majestat akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: I. SZEWCZYK.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Adam FAGLIO (ur. 1954)

371
Aksamit, 2005 olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Faglio 2005;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Honorata CHAJEC (ur. 1983)

372
Struktura cienia, 2020 akryl, płótno; 80 x 100 cm,
sygn. l. d.: HCh 2020;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Zbigniew PORĘBSKI (ur. 1964)

373
Bioiluminacja, 2004 olej, płótno; 90 x 114 cm;
sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie, na krośnie: ZBIGNIEW PORĘBSKI / „BIOILUMINACJA” 2004, olej, płótno, 90 x 114 (długopise
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Dariusz ŚLUSARSKI ( ur. 1979)

374
Vinci, 2010 olej, płótno; 70x 50 cm;
sygn. p. d.: ŚLUSARSKI D;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Andrzej CYBURA (ur. 1976)

375
Rodzinna wycieczka, 2020 akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: CA;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI (KA DEE) (ur. 1953)

376
Nicy breakfast on the bed, 2021 olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dee;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł

Barbara ŚLIWA (ur. 1950)

378
Krechy Ziemi, 2019 akryl, płótno; 50 x 60 cm;
na odwrocie opis autorski: Barbara / Śliwa / z cyklu / " Krechy Ziemi" / 2019 R.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Maria GRASZA

379
Kobieta z maską, 2015 olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maria Grasza 15.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

381
Nasze owce i moje ule?, 2021 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. I dat. l. d.: 26.V.2021 r. / MATLĘGA.W.; tytuł po środku u dołu: NASZE OWCE I MOJE ULE?;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

382
Kraków - Wawel - Wisła, 2021 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. I dat. l. d.: 22.V.2021 r. / MATLĘGA. W.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

383
Kraków - Sukiennice, 2021 akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. I dat. l. d.: 24.V.2021 r. / MATLĘGA. W.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Leszek NOWOSIELSKI (1918-1999)

384
Zima olej, płótno; 27,5 x 19 cm;
sygn. l. d.: L. Nowosielski;
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 2 600 zł

Andrzej BARTCZAK (ur. 1945)

385
Życie Warszawy - Most, 1982 papier; polimer, tusz, collage, płótno; 60,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A BARTCZAK 1982;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

Krystyna PELLETIER (1914-2007)

386
Kompozycja figuratywna akwarela, ołówek, kredka, karton naklejony na karton; 38,5 x 29 cm;
opisana p. d. na passe-partout: K. PELLETIER (pomarańczową kredką);
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena oferowana 900 zł

Helena TCHÓRZEWSKA (1939-1998)

387
Relacje końskie, 1993 olej, tektura; 49 x 33,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. TCHÓRZEWSKA / 93.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł

Tadeusz KWAŚNIK, XX w.

388
W Sułkowicach, 2015 olej, akryl, płótno; 36 x 45 cm;
sygn. p. d.: T. KWAŚNIK;
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

389
Pejzaż z nad Pilicy, 1955 olej, płótno; 62 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 55
estymacja: 3 000 - 3 500 zł

Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)

390
Martwa natura, 1969 olej, tektura; 32,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eustachy Wasilkowski;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł

Wanda ZALEWSKA-MACEDOŃSKA (1929-2013)

391
Veritas Odium Parit, 1986 olej, płótno; 27 x 22,5 cm;
na odwrocie opis autorski: 27 x 22,5 cm, olej / " veritas Odium Parit" / fecit: / Wanda Macedońska / Kraków / Polska / 1986.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

401
Bez tytułu I grafika komputerowa, papier; 96 x 65,5 cm (w świetle ramy);
sygn. u dołu: Beksiński (pisakiem);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

402
Bez tytułu II grafika komputerowa, papier; 96 x 65,5 cm (w świetle ramy);
sygnowany u dołu: Beksiński (pisakiem);
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

403
Suspended promises inkografia, papier; 72,5 x 57,5 cm (wymiar kompozycji), 85 x 68 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu: 279/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

404
Przewidywalne założenie inkografia, papier; 94 x 64 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i opisana u dołu: 126/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 1 400 - 1 700 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

405
Ariadna na Naxos [Baśnie o miłości - Delfin], 2015 inkografia, papier; 41 x 64 cm (wymiar kompozycji), 48 x 69 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout);
opisana u dołu: IV/X Olbiński (ołówkiem) oraz l. d.:
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

406
Kalendarz wczorajszych życzeń inkografia, papier; 70 x 66 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana u dołu ołówkiem: 36/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

407
Letnie małżeństwo, 2001 inkografia, papier; 76 x 61 cm (wymiar arkusza);
sygn. i opisana: 53/350 Olbiński (ołówkiem).
estymacja: 2 000 - 2 500 zł