Nr katalogowy: 373

Zbigniew PORĘBSKI (ur. 1964)

Nr katalogowy: 373

Bioiluminacja, 2004

olej, płótno; 90 x 114 cm;
sygn., dat. oraz tytuł autorski na odwrocie, na krośnie: ZBIGNIEW PORĘBSKI / „BIOILUMINACJA” 2004, olej, płótno, 90 x 114 (długopise
estymacja: 1 200 - 1 400 zł