Nr katalogowy: 389

Henryk WÓJCIK (1920-2009)

Nr katalogowy: 389

Pejzaż z nad Pilicy, 1955

olej, płótno; 62 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hen Wójcik 55
estymacja: 3 000 - 3 500 zł