Nr katalogowy: 390

Eustachy WASILKOWSKI (1904-1977)

Nr katalogowy: 390

Martwa natura, 1969

olej, tektura; 32,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Eustachy Wasilkowski;
estymacja: 6 500 - 8 000 zł