Nr katalogowy: 356

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 356

Zamyślona, 2019

olej, płótno; 60 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: J.ANTOSZCZYK / ZAMYŚLONA 2019 / O/P 60/50CM.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 700 zł