Nr katalogowy: 379

Maria GRASZA

Nr katalogowy: 379

Kobieta z maską, 2015

olej, płótno; 90 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maria Grasza 15.
estymacja: 10 000 - 12 000 zł