Nr katalogowy: 383

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 383

Kraków - Sukiennice, 2021

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. I dat. l. d.: 24.V.2021 r. / MATLĘGA. W.;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł