Nr katalogowy: 361

Agata BALTYZAR (ur. 1979)

Nr katalogowy: 361

Narysować świat, 2020

olej, płótno; 81 x 100 cm;
sygn. p. d.: Agata Baltyzar;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł