Nr katalogowy: 381

Władysław MATLĘGA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 381

Nasze owce i moje ule?, 2021

akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. I dat. l. d.: 26.V.2021 r. / MATLĘGA.W.; tytuł po środku u dołu: NASZE OWCE I MOJE ULE?;
estymacja: 2 500 - 3 000 zł