Nr katalogowy: 376

Krzysztof DUDZIŃSKI (KA DEE) (ur. 1953)

Nr katalogowy: 376

Nicy breakfast on the bed, 2021

olej, płótno; 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Dee;
estymacja: 4 000 - 4 800 zł