Nr katalogowy: 370

Izabela SZEWCZYK (ur. 1975)

Nr katalogowy: 370

Majestat

akryl, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. l. d.: I. SZEWCZYK.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł