Nr katalogowy: 368

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 368

Summerhouse, Opus I, II, III, 2020

akryl, płótno; 30 x 30 cm (wymiar każdej z prac);
prace sygnowane SV wpisane w prostokąt;
estymacja: 4 000 - 5 000 zł