Nr katalogowy: 351

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

Nr katalogowy: 351

Kompozycja II, 2003

akryl, płótno; 73 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: MARKUNA (sic!) 2003.
estymacja: 2 000 - 3 000 zł