Nr katalogowy: 385

Andrzej BARTCZAK (ur. 1945)

Nr katalogowy: 385

Życie Warszawy - Most, 1982

papier; polimer, tusz, collage, płótno; 60,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: A BARTCZAK 1982;
estymacja: 7 000 - 8 000 zł