Nr katalogowy: 391

Wanda ZALEWSKA-MACEDOŃSKA (1929-2013)

Nr katalogowy: 391

Veritas Odium Parit, 1986

olej, płótno; 27 x 22,5 cm;
na odwrocie opis autorski: 27 x 22,5 cm, olej / " veritas Odium Parit" / fecit: / Wanda Macedońska / Kraków / Polska / 1986.
estymacja: 1 600 - 2 000 zł