Nr katalogowy: 375

Andrzej CYBURA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 375

Rodzinna wycieczka, 2020

akryl, płótno; 60 x 60 cm;
sygn. p. d.: CA;
estymacja: 1 100 - 1 300 zł