Nr katalogowy: 353

Robert WĘGLARZ (ur. 1968)

Nr katalogowy: 353

Bez tytułu, 2020

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Węglarz Robert 2020 r.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł