Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy224
Ślepiec nad sadzawką Siloe, 1954
olej, tektura, 47,5 x 32 cm;
sygn. p. g.: 1954 / Wlastimil / Hofman
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy226
Scena alegoryczna, 1921
olej, deska, 33,5 x 21,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1921
Cena wywoławcza.
25 000 zł
Jan KLĘPIŃSKI (1872-1913)
Nr katalogowy228
Wieczór nad morzem, 1905
olej, płótno, 60 x 120,5 cm;
sygn. l. d.: J. Klępiński 1905
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy230
W ogrodzie - Wojciech Weiss przy sztalug
olej, tektura, 46 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri 35
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Nr katalogowy232
Tahitanka, 1916
olej, płótno, 96 x 81 cm;
sygn. p.d.: WW;
Cena wywoławcza.
42 000 zł
Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)
Nr katalogowy234
Plac Zamkowy w Warszawie
olej, płótno, 36 x 26,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Stefan JUST (1905-1977)
Nr katalogowy236
Pejzaż z drogą, 1967
olej, płótno, 82 x 100 cm;
sygn. p. d.: S Just 67
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy238
Pejzaż o zachodzie słońca
olej, płótno, 61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy240
Hucułka w słońcu, 1937
olej, płótno, 69,5 x 69 cm;
sygn. l. d.: Wład Jarocki 1937
Cena wywoławcza.
23 000 zł
Emanuel Edmund HERNCISZ (1858-1885)
Nr katalogowy242
W góralskiej izbie, ok. 1883
oraz Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)
olej, płótno, 44 x 54 cm
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy244
Na targu
olej, sklejka, 26 x 36 cm;
sygn. p. d.: EErb
Cena wywoławcza.
13 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy246
Kabaret Lapin Agile w Paryżu, 1907
olej, tektura, 46,5 x 67,5 cm;
sygn. l. d.: A. Karpiński.
Cena wywoławcza.
77 000 zł
Zygmunt MENKES (1896-1986)
Nr katalogowy248
Studium do obrazu Day's End - Repose
gwasz, akwarela, papier, 34 x 26 cm;
sygn. l. d.: Menkes
Cena wywoławcza.
53 000 zł
Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)
Nr katalogowy250
W dolinę Józefata, ok. 1910
olej, płótno, 40,5 x 56,5 cm;
sygn. l. g.: Z. Pronaszko.
Cena wywoławcza.
60 000 zł
Wiktor KORECKI (1890-1980)
Nr katalogowy252
Pejzaż zimowy w blasku księżyca
olej, płótno naklejone na sklejkę, 61 x 90 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)
Nr katalogowy254
Spacer w zachodzącym słońcu
olej, tektura, 15,5 x 22 cm;
sygn. l. d.: B. RYCHTER JANOWSKA
Cena wywoławcza.
5 200 zł
Rudolf ANDREE (1887-1970)
Nr katalogowy256
Motyw z Chioggii pod Wenecją
olej, płótno, 61 x 81 cm;
sygn. p. d.: RAndree
Cena wywoławcza.
2 000 zł
Iwan TRUSZ (1869-1940)
Nr katalogowy258
Zakole rzeki
olej, tektura, 17 x 24 cm;
sygn. p. d.: I. Trusz.
Cena wywoławcza.
12 000 zł
Ludwik STASIAK (1858-1924)
Nr katalogowy260
Scena zbiorowa z autoportretem
olej, tektura, 70 x 101 cm
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)
Nr katalogowy262
Fryne przed areopagiem
olej, płótno, 56 x 107 cm;
sygn. u dołu: W. T.
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Stanisław SAWICZEWSKI (1866-1943)
Nr katalogowy264
Portret młodej kobiety w kapeluszu
żony Mieczysława Srokowskiego, 1909
olej, płótno, 60 x 50 cm
Cena wywoławcza.
18 000 zł
Artysta nieokreślony wg Pierre MIGNARD (1612-
Nr katalogowy266
Portret Ludwika XIV
olej, płótno dublowane, 35,5 x 30,5 cm;
na odwrocie nalepka
Cena wywoławcza.
20 000 zł
Kazimierz MORDASEWICZ (1859-1923)
Nr katalogowy268
Autoportret, 1912
olej, deska, 24,5 x 17,5 cm;
sygn. z lewej: K. Mordasewicz/ 1912
Cena wywoławcza.
15 000 zł
Władysław CZACHÓRSKI (1850-1911)
Nr katalogowy270
Portret Władka, syna Władysława Szernera
olej, płótno dublowane, 48 x 38 cm;
sygn. p. g.: Czachórski/ 1879
Cena wywoławcza.
90 000 zł