Nr katalogowy: 226

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 226

Scena alegoryczna, 1921

olej, deska, 33,5 x 21,5 cm; sygn. p. d.: Wlastimil Hofman/ 1921