Nr katalogowy: 269

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 269

Uliczny grajek, 1957

olej, płótno, 74 x 60 cm; sygn. p. d.: Józiowi Jerzy Potrzebowski / 1957