Nr katalogowy: 268

Kazimierz MORDASEWICZ (1859-1923)

Nr katalogowy: 268

Autoportret, 1912

olej, deska, 24,5 x 17,5 cm; sygn. z lewej: K. Mordasewicz/ 1912