Nr katalogowy: 230

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

Nr katalogowy: 230

W ogrodzie - Wojciech Weiss przy sztalug

olej, tektura, 46 x 30 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: aneri 35