Nr katalogowy: 250

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 250

W dolinę Józefata, ok. 1910

olej, płótno, 40,5 x 56,5 cm; sygn. l. g.: Z. Pronaszko.