Nr katalogowy: 242

Emanuel Edmund HERNCISZ (1858-1885)

Nr katalogowy: 242

W góralskiej izbie, ok. 1883

oraz Seweryn BIESZCZAD (1852-1923) olej, płótno, 44 x 54 cm