Nr katalogowy: 271

Malarz nieokreślony holenderski, XVI w.

Nr katalogowy: 271

Portret Anny Dircksee von Delft, 1546

olej, deska, 22 x 18,3 cm; data wraz z nazwiskiem osoby portretowanej